Aanbevelingen van klanten
Reisidee voor Amerika
Reisidee Canada
Reisidee voor Alaska
Stichting Garantiefonds Reisgelden Calamiteitenfonds
Contact informatie Contact informatie Contact informatie Informatiedagen

Greatlakes-Travel organiseert vele combinatiereizen, waarbij u zowel tijd in Amerika als Canada gaat doorbrengen. Alles is mogelijk, wilt u bijvoorbeeld tijdens uw vakantie New York combineren met Canadese bestemmingen? Of eerst naar de oostkust en daarna door naar de westkust van Amerika? Of vanuit de regio rond de Amerikaanse Rocky Mountains en Yellowstone doorreizen naar Banff en Jasper in Canada? Deze, en ALLE andere reiscombinaties zijn voor de specialisten van Greatlakes-Travel geen enkel probleem.

U kunt hier een offerte aanvragen.

Klik aub op een reis in het onderstaande schema voor een beschrijving van de reis, het reisprogramma, de accommodatie, de regio, toeristische attracties en heel veel foto's. Wilt u een offerte aanvragen? Bekijk dan aub ons aanbod hieronder of neem contact op met een reisspecialist van Greatlakes-Travel.

Coyote howling


Reisarrangement GLT48: "Best of the Northwest USA and West Canada, incl. Yellowstone, 22-daagse reis"

Route:             Denver naar Seattle, inclusief Yellowstone en West-Canada
Duur:              22 dagen

Zonder enige twijfel de mooiste combinatiereis Amerika en Canada!. Dit is gewoon een zeer mooie reis, aanbevolen door de reisspecialisten van Greatlakes-Travel! ONWEERSTAANBAAR MOOI! Klik op de link en laat u overtuigen.